Vabljeni ste, da pridete igrat šah vsak torek od 18.00 do 22.00 ure v prostore našega kluba na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti. Zemljevid
SEZNAM TURNIRJEV:
REZULTATI TURNIRJEV
Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 F8 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb W-We 1. Jauk Timej 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 6 2.0 12.0 3.00 (2015) 1B2 1B3 1W4 1W2 1W3 1B4 2. Horvat Jure 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 3 0.0 4.0 0.00 (2016) 0W1 1B4 1W3 0B1 1W4 0B3 3. Horvat Jakob 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 2 1.0 4.0 -1.00 (2016) 1B4 0W1 0B2 0W4 0B1 1W2 4. Šinko Rafael 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 1 0.0 2.0 -2.00 (2016) 0W3 0W2 0B1 1B3 0B2 0W1 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 6 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_F08/reg23_F08 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 F10 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke Buch1 Buch W-We 1. Šantavec Tai 1000 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 6 27.0 30.0 2.50 (2013) 1W11 1B5 1B2 1W4 1W6 0B3 1B9 2. Grčar Aleks 1000 POM OŠ BOGOJINA 5 27.0 29.0 1.50 (2013) 1W3 1B7 0W1 1B10 1W14 1B6 0W4 3. Vratarič Jurij 1000 POM OŠ BOGOJINA 5 26.0 29.0 1.50 (2014) 0B2 1B11 1W9 1W7 1B12 1W1 0B5 4. Rantaša Miha 1292 1000 POM OŠ SV.JURIJ OB ŠČAVNICI 5 25.0 28.0 1.50 (2014) 1W9 1B12 0W6 0B1 1W10 1W7 1B2 5. Gregorec Jakob 1000 POM OŠ BOGOJINA 5 25.0 28.0 1.50 (2014) 1B10 0W1 1W8 0B6 1W9 1B11 1W3 6. Vučak Vid 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 4 28.0 28.0 0.50 (2014) 1W16 1B13 1B4 1W5 0B1 0W2 0B7 7. Rožman Kevin 1000 POM OŠ BOGOJINA 4 24.0 25.0 0.50 (2013) 1B14 0W2 1W13 0B3 1W15 0B4 1W6 8. Majc Jakob 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 4 19.0 19.0 0.50 (2014) 0W13 1W14 0B5 0B9 1W16 1W12 1B10 9. Hozjan Neo 1000 POM OŠ BOGOJINA 3 27.0 28.0 -0.50 (2014) 0B4 1W15 0B3 1W8 0B5 1B14 0W1 10. Sreš Matic 1000 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 3 23.0 23.0 -0.50 (2013) 0W5 1B16 1W12 0W2 0B4 1B15 0W8 11. Horvat Diego 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 3 22.0 22.0 -0.50 (2014) 0B1 0W3 0B14 1B16 1W13 0W5 1B15 12. Hartman Nejc 1000 POM OŠ BOGOJINA 3 21.0 21.0 -0.50 (2013) 1W15 0W4 0B10 1B13 0W3 0B8 1B16 13. Antolin Luka 1000 POM OŠ BOGOJINA 3 20.0 20.0 -0.50 (2013) 1B8 0W6 0B7 0W12 0B11 1W16 1B14 14. Gomboc Aljoša 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 2 22.0 23.0 -1.50 (2014) 0W7 0B8 1W11 1B15 0B2 0W9 0W13 15. Zver Alen 1000 POM OŠ BOGOJINA 1 18.0 18.0 -2.50 (2014) 0B12 0B9 1W16 0W14 0B7 0W10 0W11 16. Hajdinjak Matic 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 0 20.0 21.0 -3.50 (2014) 0B6 0W10 0B15 0W11 0B8 0B13 0W12 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 7 kol svicar Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_F10/reg23_F10 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 F12 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb W-We 1. Pertoci Vasja 1000 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 4.5 2.0 12.3 1.50 (2011) 1B2 =W4 1B3 1W2 1B4 0W3 2. Sreš Jaša 1000 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 4 0.0 7.0 1.00 (2011) 0W1 1W3 1B4 0B1 1B3 1W4 3. Kikec Taras 1000 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 2 1.0 6.0 -1.00 (2011) 0W4 0B2 0W1 1B4 0W2 1B1 4. Farič Aljaž 1000 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 1.5 0.5 4.3 -1.50 (2012) 1B3 =B1 0W2 0W3 0W1 0B2 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 6 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_F12/reg23_F12 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 F14 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke Zmage Buch1 W-We 1. Mohar Tian IV 1100 1475 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 6 XXX 22.5 0.00 (2009) 1W8 1B5 0W3 1B2 1W4 1B6 1W7 2. Biro Jure 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 5 1.0 24.0 1.83 (2010) 0W4 1B6 1W7 0W1 1B3 1B8 +*10 3. Škof Samo IV 1389 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 5 0.0 24.0 -0.84 (2009) 1B9 1W4 1B1 1W5 0W2 0B7 1W6 4. Jakšič Rengeo Boris 1000 POM OŠ BELTINCI 4.5 0.5 25.5 1.33 (2009) 1B2 0B3 =W5 1W6 0B1 +*10 1B9 5. Domjan Mai 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 4.5 0.5 22.0 1.33 (2010) 1B7 0W1 =B4 0B3 +*10 1W9 1W8 6. Šignjar Žilave Mark 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 3 XXX 24.0 -0.17 (2009) +*10 0W2 1B8 0B4 1W9 0W1 0B3 7. Šafer Alen 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 3 XXX 23.5 -0.17 (2009) 0W5 +*10 0B2 0B9 1W8 1W3 0B1 8. Fujs Balažic Lan 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 2 1.0 22.0 -1.58 (2010) 0B1 1W9 0W6 +*10 0B7 0W2 0B5 9. Ivanič Timon 1000 POM OŠ SVETI JURIJ 2 0.0 20.0 -1.59 (2009) 0W3 0B8 +*10 1W7 0B6 0B5 0W4 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 7 kol svicar Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_F14/reg23_F14 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 F20 , D20 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke Buch1 Buch W-We 1. Lukač Ema III 1215 1683 POM ŠD Pomgrad 6 22.0 23.0 0.67 (2007) 1W4 1B5 1W9 1B2 0W3 1B8 1W6 2. Hozjan Tian II 1034 1616 POM ŠD Rokada Lendava 5.5 23.0 25.0 0.61 (2007) 1W8 1B6 1W7 0W1 1B5 =B3 1W4 3. Bakan Luka 1000 LJU ŠD Rokada Lendava 5 24.5 26.5 2.68 (2007) =W6 0B7 1W4 1B8 1B1 =W2 +*10 4. Sever Pavel 1500 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 4 23.5 24.5 -1.28 (2008) 0B1 1W8 0B3 1W9 +*10 1B7 0B2 5. Dobrilla Ružič Robertino 1565 POM OŠ III MURSKA SOBOTA 4 22.5 23.5 -0.95 (2008) 1B9 0W1 1B6 1W7 0W2 +*10 0B8 6. Ivanec Janoš III 1109 1622 POM ŠD Rokada Lendava 3.5 24.0 25.0 -1.77 (2008) =B3 0W2 0W5 +*10 1B7 1W9 0B1 7. Žigo Liam 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 3 23.0 24.0 0.68 (2008) +*10 1W3 0B2 0B5 0W6 0W4 1B9 8. Erniša Dominik 1000 POM OŠ BOGOJINA 2.5 25.0 26.0 0.18 (2008) 0B2 0B4 +*10 0W3 =B9 0W1 1W5 9. Vöröš Vid 1000 POM OŠ BOGOJINA 1.5 21.0 23.0 -0.82 (2008) 0W5 +*10 0B1 0B4 =W8 0B6 0W7 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 7 kol svicar Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_F20/reg23_F20 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 D10 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb W-We 1. Celcar Taraja 1000 POM OŠ GORNJA RADGONA 6 2.0 12.0 3.00 (2014) 1W3 1B4 1W2 1B3 1W4 1B2 2. Sakelšek Pia 1000 POM OŠ BOGOJINA 3 0.0 4.0 0.00 (2014) 1B4 0W3 0B1 1W4 1B3 0W1 3. Casar Ela 1000 POM OŠ BOGOJINA 2 1.0 4.0 -1.00 (2013) 0B1 1B2 1W4 0W1 0W2 0B4 4. Vegič Veronika 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 1 0.0 2.0 -2.00 (2013) 0W2 0W1 0B3 0B2 0B1 1W3 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 6 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_D10/reg23_D10 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 D12 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb W-We 1. Mihokovič Lilit 1000 POM OŠ II MURSKA SOBOTA 3 1.0 4.5 1.09 (2011) 0W3 1B4 1W2 1B5 -*6 2. Tomašić Hana Edina 1000 POM OŠ BOGOJINA 3 1.0 4.0 1.09 (2011) -*6 1W5 0B1 1W3 1B4 3. Casar Ana 1062 POM OŠ BOGOJINA 2.5 1.0 4.3 0.14 (2011) 1B1 -*6 1W4 0B2 =W5 4. Mihokovič Neva 1000 POM OŠ II MURSKA SOBOTA 1 0.0 0.5 -0.91 (2011) 1B5 0W1 0B3 -*6 0W2 5. Dragojlovič Ana Lucija 1000 POM OŠ BOGOJINA 0.5 0.5 1.3 -1.41 (2011) 0W4 0B2 -*6 0W1 =B3 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 5 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_D12/reg23_D12 Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 D14 Murska Sobota, 21.1.2023 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb attr W-We 1. Žlebič Eva 1488 POM OŠ BAKOVCI 6 3.0 15.0 0.57 (2009) 1B3 -*8 1W6 1B5 1W2 1B4 1W7 2. Ivanec Sava IV 1009 1212 LJU ŠD Rokada Lendava 4 1.0 7.0 *2 -0.02 (2010) -*8 1W4 1B7 0W3 0B1 1W6 1B5 3. Raus Zala 1000 POM OŠ BOGOJINA 4 1.0 7.0 *1 1.69 (2010) 0W1 1B6 1W5 1B2 0W4 1B7 -*8 4. Ošlaj Miša 1000 POM OŠ BOGOJINA 4 1.0 7.0 *0 1.69 (2009) 1W5 0B2 -*8 1W7 1B3 0W1 1B6 5. Unger Ema 1000 POM OŠ BOGOJINA 2 0.0 1.0 -0.31 (2009) 0B4 1W7 0B3 0W1 1B6 -*8 0W2 6. Vegič Doroteja 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 1 0.0 0.0 -1.31 (2010) 1B7 0W3 0B1 -*8 0W5 0B2 0W4 7. Merklin Danaja 1000 POM OŠ I MURSKA SOBOTA 0 0.0 0.0 -2.31 (2010) 0W6 0B5 0W2 0B4 -*8 0W3 0B1 * Za razvrstitev od 2. - 4. mesta so dekleta igrala dodatne partije (vsaka z vsako, igralni čas 5 min + 3 sek) Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.01.05 Lastnik: ŠD Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 21.1.2023, 7 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 s Datoteka: C:/turnir/reg23_D14/reg23_D14
Turnirji iz kategorije Osnovnošolski turnirji:
Murska Sobota, 21.02.2024: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 05.01.2024: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 27.11.2023: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 25.10.2023: Mladinski turnir - starejša skupina
Murska Sobota, 25.10.2023: Mladinski turnir - mlajša skupina
Murska Sobota, 25.2.2023: Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja U9-U15
Murska Sobota, 21.1.2023: Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 U8-U20
Murska Sobota, OŠ I, 26.11.2022: Področno posamezno osnovnošolsko prvenstvo U9, U12, U15
Murska Sobota, 12.06.2020: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 09.03.2020, Prostori kluba: Turnir najmlajših za mesec marec
Murska Sobota, 28.02.2020: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 6.2.2020: Področno OŠ ekipno prvenstvo U9, U12, U15
Murska Sobota, 3.2.2020: Turnir najmlajših za mesec februar
Murska Sobota, 17.1.2020: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 13.1.2020: Turnir najmlajših za mesec januar
Murska Sobota, 19.12.2019: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 14.12.2019: Področno posamezno osnovnošolsko prvenstvo U9, U12, U15
Murska Sobota, 09.12.2012: Turnir najmlajših za mesec december
Murska Sobota, 28.11.2019: Turnir osnovnošolcev Pomurja
Murska Sobota, 25.11.2019: Turnir najmlajših za mesec november
Murska Sobota, 15.11.2019: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 11.10.2019: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 20.9.2019: Mladinski turnir za mesec september
Murska Sobota, : Turnir najmlajših za mesec september
Murska Sobota, 21.6.2019: Zaključni mladinski mesečni turnir
Murska Sobota, 19.6.2019: Zaključni turnir najmlajših ŠD Radenska Pomgrad junij 2019
Murska Sobota, 17.5.2019: 12. Miikkov šahovski turnir
Murska Sobota, 12.4.2019: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 1.3.2019: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 15.2.2019: Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja U9-U15
Murska Sobota, 1.2.2019: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 19.1.2019: Regijsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 11.1.2019: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 7.12.2018: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 29.11.2018: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 5.10.2018: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 14.9.2018: Mladinski turnir za mesec september
OŠ Razkrižje, 15.6.2018: 4. turnir ob koncu šolskega leta
Murska Sobota, 25.5.2018: 8. Mikkov osnovnošolski šahovski turnir 2018
Murska Sobota, 13.4.2018: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 16.3.2018: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 2.2.2018: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 12.1.2018: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 15.12.2017: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 17.11.2017: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 13.10.2017: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 15.9.2017: Mladinski turnir za mesec september
Hotel Stela Ljutomer, 2.6.2017: 3. Mednarodni turnir ob koncu šolskega leta
Murska Sobota, 5.5.2017: 7. Mikkov osnovnošolski šahovski turnir 2017
Murska Sobota, 7.4.2017: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 10.3.2017: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 10.2.2017: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 13.1.2017: Kadetski turnir Januar 2017
Murska Sobota, 18.12.2016: 5. memorialni turnir do 12 let
Murska Sobota, 2.12.2016: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 4.11.2016: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.10.2016: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 2.9.2016: Mladinski turnir za mesec september
Hotel Stela Ljutomer, 3.6.2016: 2. mednarodni kadetski turnir
Murska Sobota, 6.5.2016: 6. Mikkov osnovnošolski turnir
Murska Sobota, 01.4.2016: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 4.3.2016: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 5.2.2016: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 8.1.2016: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 4.12.2015: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 6.11.2015: Mladinski turnir za mesec november 2015
Murska Sobota, 9.10.2015: Mladinski turnir za mesec oktober 2015
Murska Sobota, 4.9.2015: Mladinski turnir za mesec september 2015
Murska Sobota, 5.6.2015: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 22.5.2015: 8. MIKK-ov kadetski turnir 2015
Murska Sobota, 8.5.2015: Mladinski turnir za pretekli mesec april
Nemčavci, 29.3.2015: Mladinski turnir
Murska Sobota, 6.3.2015: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 6.2.2015: Mladinski turnir za mesec februar 2015
Murska Sobota, 9.1.2015: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 5.12.2014: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 7.11.2014: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 3.10.2014: Mladinski turnir za mesec oktober 2014
Murska Sobota, 5.9.2014: Mladinski turnir za mesec september 2014
Murska Sobota, 6.6.2014: Mladinski turnir za mesec junij 2014
Murska Sobota, 9.5.2014: 7. Mikkov kadetski šahovski turnir
Murska Sobota, 4.4.2014: Mladinski turnir za mesec april 2014
Murska Sobota, 7.3.2014: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 31.1.2014: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 3.1.2014: Mladinski turnir za mesec januar 2014
Murska Sobota, 29.11.2013: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 8.11.2013: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 4.10.2013: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 6.9.2013: Mladinski turnir za mesec september
Murska Sobota, 7.6.2013: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 24.5.2013: 6. Mikkov šahovski turnir
Murska Sobota, 5.4.2013: Mladinski turnir ŠD Radenske Pomgrad za mesec april
Murska Sobota, 8.3.2013: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 15.2.2013: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 4.1.2013: Mladinski turnir za mesec januar 2013
Murska Sobota, 7.12.2012: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 2.11.2012: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 5.10.2012: Mladinski turnir za mesec oktober 2012
Murska Sobota, 7.9.2012: Mladinski turnir za mesec september 2012
Murska Sobota, 1.6.2012: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 18.5.2012: 5. Mikkov šahovski turnir za osnovnošolce
Murska Sobota, 4.5.2012: Mladinski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 6.4.2012: Mladinski turnir za mesec april 2012
Murska Sobota, 2.3.2012: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 10.02.2012: Mladinski turnir za mesec februar 2012
Murska Sobota, 7.1.2012: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 02.12.2011: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 04.11.2011: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.10.2011: Mladinski turnir za mesec oktober2011
Murska Sobota, 09.09.2011: Kadetski turnir za mesec september 2011
Murska Sobota, 03.06.2011: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 1.4.2011: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 04.03.2011: Mladinski turnir za mesec marec 2011
Murska Sobota, 4.2.2011: Mladinski turnir za mesec februar 2011
Murska Sobota, 7.1.2011: Kadetski turnir za mesec januar 2011
Murska Sobota, 3.12.2010: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 12.11.2010: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 01.10.2010: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 10.09.2010: Mladinski turnir za mesec september
Murska Sobota, 4.6.2010: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 7.5.2010: 3. Mikk-ov šahovski turnir
Murska Sobota, 05.03.2010: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 5.2.2010: Kadetski turnir za mesec februar 2010
Murska Sobota, 8.1.2010: Kadetski turnir za mesec januar 2010
Murska Sobota, 4.12.2009: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 6.11.2009: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 2.10.2009: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 11.9.2009: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 5.6.2009: Kadetski turnir za junij 2009
Murska Sobota, 8.5.2009: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 8.5.2009: Izbirni OŠ I. MS
Murska Sobota, 24.4.2009: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 13.3.2009: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 6.2.2009: Kadetski turnir do 12 let za mesec februar
Murska Sobota, : Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 9.1.2009: Kadetski turnir za mesec januar 09
Murska Sobota, 9.1.2009: Kadetski turnir do 12 let za mesec januar
Murska Sobota, 9.1.2009: Izbirni OŠ I. MS 09
Murska Sobota, 5.12.2008: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 5.12.2008: Kadetski turnir do 12 let za mesec december
Murska Sobota, 7.11.2008: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.11.2008: Kadetski turnir B- skupina
Murska Sobota, 3.10.2008: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 3.10.2008: Kadetski turnir do 12 let za mesec oktober
Murska Sobota, 6.9.2008: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 13.06.2008: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 9.5.08: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 4.4.2008: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 7.3.2008: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 1.2.2008: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 04.01.2008: Kadetski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 7.12.2007: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 9.11.2007: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 5.10.2007: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 7,9,2007: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 1.6.2007: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 4.5.2007: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 6.4.2007: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 9.3.2007: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 2.2.2007: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 5.1.2007: Kadetski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 1.12.2006: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 24.11.2006: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 6.10.2006: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 8.9.2006: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 2.6.2006: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 5.5.2006: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 7.4.2006: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 10.3.2006: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 3.2.2006: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 6.1.2006: Kadetski hitropotezni turnir za mesec januar
Murska Sobota, 2.12.2005: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 11.11.2005: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.10.2005: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 9.9.2005: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 3.6.2005: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 6.5.2005: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 1.4.2005: Kadetski hitropotezni turnir za mesec april
Murska Sobota, 5.3.2005: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 21.2.2005: Kadetski hitropotezni turnir za mesec februar
Murska Sobota, 11.2.2005: Kadetski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 7.1.2005: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 19.11.2004: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota (OŠ I), 12.11.2004: Šahovska liga osnovnošolskih ekip
Murska Sobota, 1.10.2004: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 24.9.2004: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 23.-25.8.2004: Klubsko kadetsko prvenstvo
Murska Sobota, 4.6.2004: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 8.5.2004: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 28-29.4.2004: Osnovnošolski kategorniški turnir
Murska Sobota, 2.4.2004: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 5.3.2004: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 25.2.2004: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 23.2.2004: Kadetski turnir za mesec januar