Vabljeni ste, da pridete igrat ¹ah vsak torek od 18.00 do 22.00 ure v prostore na¹ega kluba na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti. Zemljevid
SEZNAM TURNIRJEV:
REZULTATI TURNIRJEV
Posamično regijsko prvenstvo Pomurja F8 Murska Sobota, 19.1.2019 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Soneb W-We 1. Kolar Milo¹ 1000 SLO ©D Gornja Radgona 4 2.0 8.0 8.0 1.00 (2011) +*6 1W5 =B3 =W4 1B2 2. ©pur Timotej 1000 SLO ©D Gornja Radgona 4 2.0 7.0 7.0 1.00 (2011) 1B5 1W3 1B4 +*6 0W1 3. Rugole Kai 1000 SLO ©D G.Radgona 3.5 1.5 5.5 5.5 0.50 (2011) 1W4 0B2 =W1 1B5 +*6 4. Slavič Jurij 1000 SLO Osnovna ¹ola I Murska Sob 2.5 0.5 3.0 3.0 -0.50 (2011) 0B3 +*6 0W2 =B1 1W5 5. Konatar Luka 1000 SLO Osnovna ¹ola I Murska Sob 1 0.0 0.0 0.0 -2.00 (2011) 0W2 0B1 +*6 0W3 0B4 Arbiter: Zupe Miran WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 5 kol berger Igralni cas: 20min+10sec Datoteka: C:/turnir/pppp-F8 Področno posamezno prvenstvo Pomurja - F10 Murska Sobota, 19.1.2019 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke Zmage Buch1 attr W-We 1. Mohar Tian 1047 SLO ©D Radenska - Pomgrad 9 XXX 42.5 4.84 (2009) 1W6 1B4 1W2 1B7 1W3 1B8 1B11 1W9 1B5 2. ©kof Samo IV 1428 SLO ©D Radenska - Pomgrad 7 XXX 44.5 -0.75 (2009) 1B10 1W9 0B1 0W3 1B6 1W5 1B4 1W11 1B7 3. ©trakl Ga¹per 1497 SLO ©D Gornja Radgona 6.5 XXX 43.5 -1.46 (2009) 1W12 =B7 1W5 1B2 0B1 =W4 1B13 =W8 1B11 4. Vesel Aljo¹a 1000 SLO ©D Gornja Radgona 5.5 XXX 42.0 1.91 (2010) 1B11 0W1 1B14 1B8 1W7 =B3 0W2 0B5 1W16 5. Čeh Damijan 1000 SLO ©D Gornja Radgona 5 XXX 42.5 1.41 (2009) 1W15 1W14 0B3 1B13 0W8 0B2 1B7 1W4 0W1 6. Prajndl Tja¹ 1000 SLO ©D Gornja Radgona 5 XXX 36.0 0.99 (2010) 0B1 0W11 1B12 1W14 0W2 0B9 1W16 1W15 1B8 7. Rogan Alja¾ 1000 SLO O© Bakovci 4.5 XXX 45.5 0.91 (2010) 1W8 =W3 1B11 0W1 0B4 1B12 0W5 1B16 0W2 8. Bala¾ic Jaka 1000 SLO O© I Murska Sobota 4.5 0.0 44.5 0.49 (2010) 0B7 1W12 1B9 0W4 1B5 0W1 1B10 =B3 0W6 9. ©ikar Julien 1000 SLO ©D Gornja Radgona 4.5 XXX 37.0 0.49 (2009) 1W13 0B2 0W8 0B10 =W16 1W6 1B15 0B1 1W14 10. Nagy Nick 1000 SLO O© I Murska Sobota 4.5 XXX 31.0 0.42 (2010) 0W2 0B13 =B16 1W9 1B14 0W11 0W8 1B12 1B15 11. Brenčič Aleksander 1000 SLO ©D Gornja Radgona 4 XXX 46.0 0.41 (2010) 0W4 1B6 0W7 1W15 1B13 1B10 0W1 0B2 0W3 12. Kuzmič Enej 1000 SLO O© Sveti Jurij 4 XXX 32.0 -0.08 (2010) 0B3 0B8 0W6 1B16 1W15 0W7 1B14 0W10 1B13 13. Brumec Niko 1000 SLO ©D Gornja Radgona 4 0.0 31.5 -0.08 (2010) 0B9 1W10 1B15 0W5 0W11 1B16 0W3 1B14 0W12 14. Kolarič Matic 1000 SLO ©D Gornja Radgona 1.5 0.0 34.0 -3.00 (2010) 1W16 0B5 0W4 0B6 0W10 =B15 0W12 0W13 0B9 15. Kurbus Jelen Teo 1000 SLO ©D Gornja Radgona 1.5 0.0 32.5 -3.00 (2010) 0B5 1W16 0W13 0B11 0B12 =W14 0W9 0B6 0W10 16. ©trakl ®iga 1000 SLO ©D Gornja Radgona 1 XXX 33.5 -3.50 (2010) 0B14 0B15 =W10 0W12 =B9 0W13 0B6 0W7 0B4 Arbiter: Zupe Miran WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 9 kol svicar Igralni cas: 20min+10sec Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F10 Področno posamično prvenstvo Pomurja-F12 Murska Sobota, 19.1.2019 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Soneb W-We 1. Kovač Mak II 1137 1758 SLO ©D Radenska - Pomgrad 6 3.0 15.0 15.0 1.15 (2007) -*8 1W2 1B3 1W4 1B5 1W7 1B6 2. Ivanec Jano¹ III 1399 1593 SLO ©D Rokada Lendava 5 2.0 10.0 10.0 1.21 (2008) 1W6 0B1 -*8 1W3 1B4 1W5 1B7 3. Hozjan Tian 1543 SLO 3.5 0.5 4.8 4.8 0.04 (2007) 1W5 1B7 1W6 0B1 0W2 =B3 -*8 4. Grof Aleks 1583 SLO ©D Rokada Lendava 3.5 0.5 4.8 4.8 -0.23 (2008) 1W7 1B6 0W1 0B2 -*8 =W4 1B5 5. Červek Kio 1530 SLO 2 0.0 1.0 1.0 -1.37 (2008) 0B4 -*8 1W7 1B6 0W1 0B2 0W3 6. Madjar Tai 1000 SLO O© Sveti Jurij 1 0.0 0.0 0.0 0.10 (2008) 0B2 0W3 0B4 0W5 1B7 -*8 0W1 7. Erni¹a Dominik 1000 SLO O© Bogojina 0 0.0 0.0 0.0 -0.90 (2008) 0B3 0W4 0B5 -*8 0W6 0B1 0W2 Arbiter: Zupe Miran WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 7 kol berger Igralni cas: 20min+10sec Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F12 Področno posamično prvenstvo Pomurja-F14 Murska Sobota, 19.1.2019 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Soneb W-We 1. Pintarič Maj III 1124 1710 SLO ©D Radenska - Pomgrad 6 2.0 12.0 12.0 1.10 (2005) +*4 1W2 1B3 +*4 1B2 1W3 2. Cigut Matja¾ 1231 1561 SLO ©D Radenska - Pomgrad 4 0.0 4.0 4.0 0.28 (2005) 1W3 0B1 +*4 1B3 0W1 +*4 3. Kuzma Neno 1517 SLO 2 0.0 0.0 0.0 -1.38 (2005) 0B2 +*4 0W1 0W2 +*4 0B1 Arbiter: Zupe Miran WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 6 kol berger Igralni cas: 20min+10sec Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F14 Področno posamično prvenstvo Pomurja 2019-F20 Murska Sobota, 19.1.2019 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Soneb W-We 1. Keglevič Andre I 1842 2045 SLO ©D Gornja Radgona 5 2.0 10.0 10.0 1.01 (1999) 1W6 1W2 1B3 1W4 1B5 2. Hanc Nejc II 1470 1874 SLO ©D Radenska - Pomgrad 3.5 0.5 4.8 4.8 0.40 (2003) 1W4 1B5 0W1 =B2 1W6 3. Mohar Martin II 1595 1956 SLO ©D Gornja Radgona 3.5 0.5 4.8 4.8 -0.03 (2003) 1W5 0B1 1W6 =W3 1B4 4. Lenček Kranjec Dani III 1376 1804 SLO ©D Radenska - Pomgrad 2 0.0 1.0 1.0 -0.74 (2004) 0B3 1B6 1W5 0B1 0W2 5. Krpič Bla¾ 1000 SLO O© Bogojina 1 0.0 0.0 0.0 0.18 (2004) 0B2 0W3 0B4 1B6 0W1 6. Slavič Maj 1000 SLO Ekonomska ¹ola MS 0 0.0 0.0 0.0 -0.82 (2002) 0B1 0W4 0B2 0W5 0B3 Arbiter: Zupe Miran WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 5 kol berger Igralni cas: 20min+10sec Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F20 Posamično področno prvenstvo Pomurja-D Murska Sobota, 19.1.2019 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Kolo¹a Ku¹ej Vita III 1015 1671 SLO ©D Radenska - Pomgrad 8.5 3.5 33.3 0.0 2.14 D14 1. mesto (2005) 1W5 =B4 1W8 1W2 1B7 1W3 1B9 1W6 1B10 2. Lukač Ema III 1024 1665 SLO ©D Radenska - Pomgrad 7 2.0 23.0 0.0 0.69 D12 1.mesto (2007) 1W10 1B5 1W4 0B1 1W8 1W7 0B3 1W9 1B6 3. Hovnik Husar Ma¹a 1508 SLO ©D Gornja Radgona 6.5 2.0 22.8 0.0 1.89 D14 2.mesto (2005) 1W9 1B6 1W10 1B5 0W4 0B1 1W2 1B7 =W8 4. Lukač Alina WII 1400 1771 SLO ©D Radenska - Pomgrad 6.5 1.5 21.8 0.0 -0.77 D14 3.mesto (2005) 1W8 =W1 0B2 1W7 1B3 1W9 1B6 1W10 0B5 5. ®lebič Eva 1198 SLO ©D Radenska - Pomgrad 5.5 1.0 15.8 0.0 3.75 D10 1.mesto (2009) 0B1 0W2 =B7 0W3 1B9 1W6 1B10 1B8 1W4 6. Hovnik Husar Mi¹a IV 1466 SLO ©D Gornja Radgona 4 0.0 7.0 0.0 -0.17 D10 2.mesto (2009) 1B7 0W3 1B9 1B8 1W10 0B5 0W4 0B1 0W2 7. Slana Hana IV 1557 SLO ©D Gornja Radgona 3.5 0.5 6.3 0.0 -1.66 D10 3.mesto (2009) 0W6 1B10 =W5 0B4 0W1 0B2 1W8 0W3 1B9 8. Mihokovię Neva 1000 SLO O© Murska Sobota II 1.5 0.5 4.3 0.0 0.62 D08 1.mesto (2011) 0B4 0W9 0B1 0W6 0B2 1W10 0B7 0W5 =B3 9. Mihokovię Lilit 1500 SLO O© MurskaSobota II 1 0.0 1.5 0.0 -3.52 D08 2.mesto (2011) 0B3 1B8 0W6 0B10 0W5 0B4 0W1 0B2 0W7 10. Narat Gabriela III 1447 SLO ©D Gornja Radgona 1 0.0 1.0 0.0 -2.97 D08 3.mesto (2011) 0B2 0W7 0B3 1W9 0B6 0B8 0W5 0B4 0W1 Arbiter: Zupe Miran WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 9 kol berger Igralni cas: 20min+10sec Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-D
Turnirji iz kategorije Osnovno¹olski turnirji:
Murska Sobota, 21.02.2024: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 05.01.2024: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 27.11.2023: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 25.10.2023: Mladinski turnir - starej¹a skupina
Murska Sobota, 25.10.2023: Mladinski turnir - mlaj¹a skupina
Murska Sobota, 25.2.2023: Področno ekipno osnovno¹olsko prvenstvo Pomurja U9-U15
Murska Sobota, 21.1.2023: Regijsko prvenstvo POMURJA 2023 U8-U20
Murska Sobota, O© I, 26.11.2022: Področno posamezno osnovno¹olsko prvenstvo U9, U12, U15
Murska Sobota, 12.06.2020: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 09.03.2020, Prostori kluba: Turnir najmlaj¹ih za mesec marec
Murska Sobota, 28.02.2020: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 6.2.2020: Področno O© ekipno prvenstvo U9, U12, U15
Murska Sobota, 3.2.2020: Turnir najmlaj¹ih za mesec februar
Murska Sobota, 17.1.2020: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 13.1.2020: Turnir najmlaj¹ih za mesec januar
Murska Sobota, 19.12.2019: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 14.12.2019: Področno posamezno osnovno¹olsko prvenstvo U9, U12, U15
Murska Sobota, 09.12.2012: Turnir najmlaj¹ih za mesec december
Murska Sobota, 28.11.2019: Turnir osnovno¹olcev Pomurja
Murska Sobota, 25.11.2019: Turnir najmlaj¹ih za mesec november
Murska Sobota, 15.11.2019: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 11.10.2019: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 20.9.2019: Mladinski turnir za mesec september
Murska Sobota, : Turnir najmlaj¹ih za mesec september
Murska Sobota, 21.6.2019: Zaključni mladinski mesečni turnir
Murska Sobota, 19.6.2019: Zaključni turnir najmlaj¹ih ©D Radenska Pomgrad junij 2019
Murska Sobota, 17.5.2019: 12. Miikkov ¹ahovski turnir
Murska Sobota, 12.4.2019: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 1.3.2019: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 15.2.2019: Področno ekipno osnovno¹olsko prvenstvo Pomurja U9-U15
Murska Sobota, 1.2.2019: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 19.1.2019: Regijsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 11.1.2019: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 7.12.2018: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 29.11.2018: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 5.10.2018: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 14.9.2018: Mladinski turnir za mesec september
O© Razkri¾je, 15.6.2018: 4. turnir ob koncu ¹olskega leta
Murska Sobota, 25.5.2018: 8. Mikkov osnovno¹olski ¹ahovski turnir 2018
Murska Sobota, 13.4.2018: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 16.3.2018: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 2.2.2018: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 12.1.2018: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 15.12.2017: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 17.11.2017: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 13.10.2017: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 15.9.2017: Mladinski turnir za mesec september
Hotel Stela Ljutomer, 2.6.2017: 3. Mednarodni turnir ob koncu ¹olskega leta
Murska Sobota, 5.5.2017: 7. Mikkov osnovno¹olski ¹ahovski turnir 2017
Murska Sobota, 7.4.2017: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 10.3.2017: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 10.2.2017: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 13.1.2017: Kadetski turnir Januar 2017
Murska Sobota, 18.12.2016: 5. memorialni turnir do 12 let
Murska Sobota, 2.12.2016: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 4.11.2016: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.10.2016: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 2.9.2016: Mladinski turnir za mesec september
Hotel Stela Ljutomer, 3.6.2016: 2. mednarodni kadetski turnir
Murska Sobota, 6.5.2016: 6. Mikkov osnovno¹olski turnir
Murska Sobota, 01.4.2016: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 4.3.2016: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 5.2.2016: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 8.1.2016: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 4.12.2015: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 6.11.2015: Mladinski turnir za mesec november 2015
Murska Sobota, 9.10.2015: Mladinski turnir za mesec oktober 2015
Murska Sobota, 4.9.2015: Mladinski turnir za mesec september 2015
Murska Sobota, 5.6.2015: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 22.5.2015: 8. MIKK-ov kadetski turnir 2015
Murska Sobota, 8.5.2015: Mladinski turnir za pretekli mesec april
Nemčavci, 29.3.2015: Mladinski turnir
Murska Sobota, 6.3.2015: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 6.2.2015: Mladinski turnir za mesec februar 2015
Murska Sobota, 9.1.2015: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 5.12.2014: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 7.11.2014: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 3.10.2014: Mladinski turnir za mesec oktober 2014
Murska Sobota, 5.9.2014: Mladinski turnir za mesec september 2014
Murska Sobota, 6.6.2014: Mladinski turnir za mesec junij 2014
Murska Sobota, 9.5.2014: 7. Mikkov kadetski ¹ahovski turnir
Murska Sobota, 4.4.2014: Mladinski turnir za mesec april 2014
Murska Sobota, 7.3.2014: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 31.1.2014: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 3.1.2014: Mladinski turnir za mesec januar 2014
Murska Sobota, 29.11.2013: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 8.11.2013: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 4.10.2013: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 6.9.2013: Mladinski turnir za mesec september
Murska Sobota, 7.6.2013: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 24.5.2013: 6. Mikkov ¹ahovski turnir
Murska Sobota, 5.4.2013: Mladinski turnir ©D Radenske Pomgrad za mesec april
Murska Sobota, 8.3.2013: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 15.2.2013: Mladinski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 4.1.2013: Mladinski turnir za mesec januar 2013
Murska Sobota, 7.12.2012: Mladinski turnir za mesec december
Murska Sobota, 2.11.2012: Mladinski turnir za mesec november
Murska Sobota, 5.10.2012: Mladinski turnir za mesec oktober 2012
Murska Sobota, 7.9.2012: Mladinski turnir za mesec september 2012
Murska Sobota, 1.6.2012: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 18.5.2012: 5. Mikkov ¹ahovski turnir za osnovno¹olce
Murska Sobota, 4.5.2012: Mladinski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 6.4.2012: Mladinski turnir za mesec april 2012
Murska Sobota, 2.3.2012: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 10.02.2012: Mladinski turnir za mesec februar 2012
Murska Sobota, 7.1.2012: Mladinski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 02.12.2011: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 04.11.2011: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.10.2011: Mladinski turnir za mesec oktober2011
Murska Sobota, 09.09.2011: Kadetski turnir za mesec september 2011
Murska Sobota, 03.06.2011: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 1.4.2011: Mladinski turnir za mesec april
Murska Sobota, 04.03.2011: Mladinski turnir za mesec marec 2011
Murska Sobota, 4.2.2011: Mladinski turnir za mesec februar 2011
Murska Sobota, 7.1.2011: Kadetski turnir za mesec januar 2011
Murska Sobota, 3.12.2010: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 12.11.2010: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 01.10.2010: Mladinski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 10.09.2010: Mladinski turnir za mesec september
Murska Sobota, 4.6.2010: Mladinski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 7.5.2010: 3. Mikk-ov ¹ahovski turnir
Murska Sobota, 05.03.2010: Mladinski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 5.2.2010: Kadetski turnir za mesec februar 2010
Murska Sobota, 8.1.2010: Kadetski turnir za mesec januar 2010
Murska Sobota, 4.12.2009: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 6.11.2009: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 2.10.2009: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 11.9.2009: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 5.6.2009: Kadetski turnir za junij 2009
Murska Sobota, 8.5.2009: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 8.5.2009: Izbirni O© I. MS
Murska Sobota, 24.4.2009: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 13.3.2009: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 6.2.2009: Kadetski turnir do 12 let za mesec februar
Murska Sobota, : Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 9.1.2009: Kadetski turnir za mesec januar 09
Murska Sobota, 9.1.2009: Kadetski turnir do 12 let za mesec januar
Murska Sobota, 9.1.2009: Izbirni O© I. MS 09
Murska Sobota, 5.12.2008: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 5.12.2008: Kadetski turnir do 12 let za mesec december
Murska Sobota, 7.11.2008: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.11.2008: Kadetski turnir B- skupina
Murska Sobota, 3.10.2008: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 3.10.2008: Kadetski turnir do 12 let za mesec oktober
Murska Sobota, 6.9.2008: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 13.06.2008: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 9.5.08: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 4.4.2008: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 7.3.2008: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 1.2.2008: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 04.01.2008: Kadetski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 7.12.2007: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 9.11.2007: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 5.10.2007: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 7,9,2007: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 1.6.2007: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 4.5.2007: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 6.4.2007: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 9.3.2007: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 2.2.2007: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 5.1.2007: Kadetski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 1.12.2006: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 24.11.2006: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 6.10.2006: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 8.9.2006: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 2.6.2006: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 5.5.2006: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 7.4.2006: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 10.3.2006: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 3.2.2006: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 6.1.2006: Kadetski hitropotezni turnir za mesec januar
Murska Sobota, 2.12.2005: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 11.11.2005: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota, 7.10.2005: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 9.9.2005: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 3.6.2005: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 6.5.2005: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 1.4.2005: Kadetski hitropotezni turnir za mesec april
Murska Sobota, 5.3.2005: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 21.2.2005: Kadetski hitropotezni turnir za mesec februar
Murska Sobota, 11.2.2005: Kadetski turnir za mesec januar
Murska Sobota, 7.1.2005: Kadetski turnir za mesec december
Murska Sobota, 19.11.2004: Kadetski turnir za mesec november
Murska Sobota (O© I), 12.11.2004: ©ahovska liga osnovno¹olskih ekip
Murska Sobota, 1.10.2004: Kadetski turnir za mesec oktober
Murska Sobota, 24.9.2004: Kadetski turnir za mesec september
Murska Sobota, 23.-25.8.2004: Klubsko kadetsko prvenstvo
Murska Sobota, 4.6.2004: Kadetski turnir za mesec junij
Murska Sobota, 8.5.2004: Kadetski turnir za mesec maj
Murska Sobota, 28-29.4.2004: Osnovno¹olski kategorni¹ki turnir
Murska Sobota, 2.4.2004: Kadetski turnir za mesec april
Murska Sobota, 5.3.2004: Kadetski turnir za mesec marec
Murska Sobota, 25.2.2004: Kadetski turnir za mesec februar
Murska Sobota, 23.2.2004: Kadetski turnir za mesec januar