Vabljeni ste, da pridete igrat šah vsak torek od 18.00 do 22.00 ure v prostore našega kluba na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti. Zemljevid
SEZNAM TURNIRJEV:
REZULTATI TURNIRJEV
Področno posamezno klubsko prvenstvo D8-D10 Murska Sobota, 20.1.2018 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Slana Hana 1506 SLO ŠD Gornja Radgona 3 1.0 4.5 0.0 0.96 (2009) 1W4 1B3 1W5 0B2 -*6 2. Kumin Eva 1500 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 2.5 1.5 5.3 0.0 0.51 (2010) =W3 =B5 -*6 1W1 =B4 3. Narat Gabriela III 1500 SLO ŠD Gornja Radgona 2.5 0.5 3.3 0.0 0.51 (2011) =B2 0W1 1B4 -*6 1W5 4. Hovnik Husar Miša IV 1500 SLO ŠD Gornja Radgona 1.5 0.5 1.8 0.0 -0.49 (2009) 0B1 -*6 0W3 1B5 =W2 5. Žlebič Eva 1500 SLO OŠ BAKOVCI 0.5 0.5 1.3 0.0 -1.49 (2009) -*6 =W2 0B1 0W4 0B3 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 20.1.2018, 5 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: reg18-dekl8-10 Področno posamezno klubsko prvenstvo D12-D14 Murska Sobota, 20.1.2018 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Kološa Kušej Vita III 1138 1686 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 4 1.0 7.0 1.0 0.80 (2005) 1W6 1B5 1W3 1W4 0B2 2. Lukač Ema III 1128 1591 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 4 1.0 7.0 1.0 1.55 (2007) 1B4 0B3 1W6 1B5 1W1 3. Lukač Alina WII 1149 1757 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 4 1.0 7.0 1.0 0.27 (2005) 1B5 1W2 0B1 1W6 1B4 4. Hovnik Husar Maša 1545 SLO ŠD Gornja Radgona 2 0.0 1.0 0.0 -0.10 (2005) 0W2 1B6 1W5 0B1 0W3 5. Horvat Veronika 1500 SLO OŠ I MS 1 0.0 0.0 0.0 -0.76 (2007) 0W3 0W1 0B4 0W2 1B6 6. Golob Lana 1500 SLO OŠ I MS 0 0.0 0.0 0.0 -1.76 (2007) 0B1 0W4 0B2 0B3 0W5 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 20.1.2018, 5 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: reg18-D12-D14 Področno posamezno klubsko prvenstvo F20 Murska Sobota, 20.1.2018 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Keglevič Andre I 1672 2014 SLO ŠD Gornja Radgona 4 0.0 4.0 0.0 1.24 (1999) 1W3 1B2 -*4 1B3 1W2 -*4 2. Mohar Martin IV 1337 1864 SLO ŠD Gornja Radgona 2 0.0 0.0 0.0 0.44 (2003) -*4 0W1 1B3 -*4 0B1 1W3 3. Hanc Nejc II 1348 1881 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 0 0.0 0.0 0.0 -1.68 (2003) 0B1 -*4 0W2 0W1 -*4 0B2 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 20.1.2018, 6 kol berger Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: reg18-U20 Področno posamezno klubsko prvenstvo F14 Murska Sobota, 20.1.2018 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke Buch1 Buch W-We 1. Kočar Jaka II 1419 2009 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 6.5 25.0 27.5 0.65 (2004) 1W5 1B4 =W2 1B6 1W3 1B7 1B8 2. Meglič Enej II 1481 1947 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 6.5 24.0 26.5 1.00 (2004) 1B3 1W6 =B1 1W7 1B8 1W4 1B9 3. Vogrinčič Kristjan 1503 SLO OŠ BOGOJINA 5 25.0 25.5 2.84 (2005) 0W2 1B11 1W10 1B4 0B1 1W5 1W6 4. Pintarič Maj III 1123 1742 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 4 26.0 26.5 -0.03 (2005) 1B8 0W1 1B7 0W3 1B9 0B2 1W11 5. Cigut Matjaž 1544 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 4 21.0 21.5 0.12 (2005) 0B1 0W8 1B9 1W11 +*12 0B3 1W10 6. Lenček-Kranjec Joži 1263 1609 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 3.5 27.0 29.5 0.11 (2004) 1W9 0B2 1W8 0W1 =B7 +*12 0B3 7. Lenček Kranjec Dani 1221 1805 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 3.5 24.5 25.0 -1.11 (2004) 1W11 1B10 0W4 0B2 =W6 0W1 +*12 8. Kuzma Neno 1500 SLO OŠ BOGOJINA 3 26.0 27.5 0.35 (2005) 0W4 1B5 0B6 +*12 0W2 1B10 0W1 9. Meolic Timi 1500 SLO OŠ BOGOJINA 3 21.0 21.5 -0.07 (2004) 0B6 +*12 0W5 1B10 0W4 1B11 0W2 10. Roš Vid 1500 SLO OŠ II MS 2 19.5 20.0 -1.58 (2005) +*12 0W7 0B3 0W9 1B11 0W8 0B5 11. Hajdinjak Aleks 1500 SLO OŠ II MS 1 20.0 21.5 -2.28 (2005) 0B7 0W3 +*12 0B5 0W10 0W9 0B4 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 20.1.2018, 7 kol svicar Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: C:/turnir/reg18-F14/reg18-F14 Področno posamezno klubsko prvenstvo F8-F10 Murska Sobota, 20.1.2018 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke Buch1 Buch W-We 1. Kumin Jure III 1189 1690 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 7 24.5 27.0 2.08 (2008) 1W9 1B4 1W3 1B2 1W5 1B7 1W6 2. Ivanec Janoš 1586 SLO ŠD Rokada Lendava 5.5 25.5 27.0 1.66 (2008) 1W10 1B6 1W5 0W1 =B4 1W3 1B8 3. Stolnik Alen 1671 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 5 25.5 27.0 0.26 (2008) 1B8 1W7 0B1 1W10 1W6 0B2 1B4 4. Panker Martin 1500 SLO OŠ BAKOVCI 4.5 26.5 29.0 1.60 (2009) 1B5 0W1 1B8 1W7 =W2 1B9 0W3 5. Balažic Jaka 1500 SLO OŠ I MS 4 24.5 25.0 0.37 (2010) 0W4 1B9 0B2 1W8 0B1 +*12 1W11 6. Štrakl Gašper 1500 SLO OŠ G.RADGONA 3.5 26.5 27.0 0.10 (2009) +*12 0W2 =B7 1W9 0B3 1W11 0B1 7. Madjar Tai 1500 SLO OŠ Sv.Jurij ROGAŠOVCI 3.5 24.0 24.5 -0.02 (2008) 1W11 0B3 =W6 0B4 1B10 0W1 +*12 8. Kelemen Tian 1500 SLO OŠ I MS 3 22.0 22.5 -0.65 (2010) 0W3 1B11 0W4 0B5 +*12 1W10 0W2 9. Casar Avguštin 1500 SLO OŠ I MS 3 21.5 22.0 -0.75 (2010) 0B1 0W5 +*12 0B6 1B11 0W4 1B10 10. Koša Timi 1500 SLO OŠ II MS 2 21.0 21.5 -1.65 (2009) 0B2 +*12 1W11 0B3 0W7 0B8 0W9 11. Balaško Jan 1500 SLO OŠ BOGOJINA 1 16.0 17.5 -3.00 (2009) 0B7 0W8 0B10 +*12 0W9 0B6 0B5 Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 20.1.2018, 7 kol svicar Igralni cas: 20 min + 10 sek Datoteka: C:/turnir/reg18--F10/reg18--F10 Področno posamezno klubsko prvenstvo F12 Murska Sobota, 20.1.2018 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Kastelic Amadej III 1192 1824 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 6 2.0 12.0 0.0 1.66 (2007) 1W4 1W2 1B3 1B4 1B2 1W3 2. Kovač Mak III 1190 1791 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 4 0.0 4.0 0.0 -0.02 (2007) 1W3 0B1 1W4 1B3 0W1 1B4 *3. Kukovec Tadej 1182 1570 SLO ŠD Gornja Radgona 1 0.0 1.0 1.0 -0.80 (2006) 0B1 0W4 0B2 0W1 1B4 0W2 *4. Golob Tine 1575 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 1 0.0 1.0 1.0 -0.84 (2007) 0B2 1B3 0W1 0W2 0W3 0B1 *Za 3. mesto je bila odigrana zlata partija, v kateri je zmagal Kukovec Tadej. Arbiter: Gjuran Denis WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS Murska Sobota, Slovenija, 20.1.2018, 6 kol berger Igralni cas: 20 min + 10 sek Datoteka: C:/turnir/reg18-F12/reg18-F12
Turnirji iz kategorije Regijska tekmovanja mladih:
Murska Sobota, 9.3.2024: OŠ ekipno področno prvenstvo 2023/24
Murska Sobota, 27.1.2024: Regijsko tekmovanje mladih 2024 za Pomurje
Murska Sobota, 2.12.2023: Regijsko OŠ prventstvo Pomurja 2023/24
Murska Sobota, 18.1.2020: Regijsko tekmovanje mladih 2020 za Pomurje
Gornja Radgona, 15.12.2018: Področno posamično OŠ prvenstvo
Murska Sobota, 3.2.2018: Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo
Murska Sobota, 20.1.2018: Področno posamezno klubsko prvenstvo U8-U20
Murska Sobota, 6.1.2017: Področno OŠ prvenstvo Pomurja U9-U15
Gornja Radgona, 12.12.2015: Regijsko OŠ prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 18.4.2015: Ekipno OŠ prvenstvo do 12 let - fantje
Murska Sobota, 18.4.2015: Ekipno OŠ prvenstvo do 12 let - dekleta
Murska Sobota, 07.03.2015: Pomursko regijsko osnovnošolsko ekipno
Murska Sobota, 17.1.2015: Regijsko klubsko prvenstvo U8-20
Murska Sobota, 20.12.2014: Regijsko OŠ prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 1.2.2014: Regijsko OŠ ekipno prvenstvo Pomurja 2014
Murska Sobota, 18.1.2014: Regijsko klubsko prvenstvo Pomurja U8-20 2014
Murska Sobota, 7.12.2013: Regijsko osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2013/14
Murska Sobota, 6.2.2013: Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 19.1.2013: Pomursko regijsko klubsko prvenstvo U8/10/12/14/20
Murska Sobota, 15.12.2012: Pomursko regijsko osnovnošolsko prvenstvo 2012
Murska Sobota, 4.2.2012: Regijsko ekipno OŠ prvenstvo 2012
Murska Sobota, 21.1.2012: Regijsko prvenstvo mladih Pomurja U8/10/12/14
Murska sobota, 10.12.2011: Regijsko osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2011/12
Murska Sobota, 5.2.2011: Regijsko ekipno OŠ prvenstvo 2010/11
Murska Sobota, 15.1.2011: Regijsko prvenstvo mladih
Gornja Radgona, 4.12.2010: Posamično osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2010/11
Murska Sobota, 16.1.2010: Regijsko ekipno prvenstvo Pomurja U12/15 za šolsko leto 2009/10
Murska Sobota, 21.11.2009: Posamično osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2009/10
Ljutomer, 7.3.2009: Regijsko osnovnošolsko ekipno prvenstvo
Murska Sobota, 17.1.2009: Regijsko prvenstvo mladih Pomurja 2009
Murska Sobota, 22.11.2008: Posamično osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2008/09
Murska Sobota, 2.2.2008: Regijsko prvenstvo mladih Pomurja 2008
Murska Sobota, 5.1.2008: Regijsko ekipno prvenstvo Pomurja U9/12/15
Murska Sobota, 1.12.2007: Posamično osnovnošolsko prvenstvo Pomurja 2007/08
Murska Sobota, 3.2.2007: Ekipno regijsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 20.1.2007: Regijsko prvenstvo mladih Pomurja 2007
Murska Sobota, 2.12.2006: Regijsko osnovnošolsko tekmovanje za Pomurje 2006/07
Murska Sobota, 10.2.2006: Regijsko ekipno prvenstvo Pomurja U9/12/15
Murska Sobota, 27.-28.1.2006: Regijsko prvenstvo Pomurja 2006
Murska Sobota, 25.11.2005: Regijsko osnovnošolsko tekmovanje Pomurja
Murska Sobota, 16.2.2005: Ekipno regijsko osnovnošolsko prvenstvo
Murska Sobota, 22.1.2005: Regijsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota, 4.-11.12.2005: Regijsko osnovnošolsko tekmovanje Pomurja