DOBRODOŠLI NA SPLETNIH STRANEH ŠD RADENSKA POMGRAD!

Šahovsko društvo Radenska Pomgrad Murska Sobota se predstavlja na spletu že od leta 2002. Na teh spletnih straneh boste našli aktualne in manj aktualne novice, rezultate turnirjev, seznam članov, kroniko aktivnosti društva, objavljeno je tudi lepo število fotografij naših članov in članic... in še marsikaj drugega.

Informacije o treningih, turnirjih, dogodkih na naslovu:
info@sah-drustvo-ms.si

Prostori ŠD Radenska Pomgrad se nahajajo na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti.
Zemljevid | Slike

Šahovski treningi

Pridružite se nam na Facebooku...

Naslednjih pet turnirjev:
23.02.2020 ob 9:00; Puconci, Gostilna Kuhar Kosi: 4.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020
28.02.2020 ob 16:30, prostori kluba: Mladinski turnir za mesec februar
09.03.2020 ob 16:00 uri, Prostori kluba: Turnir najmlajših za mesec marec bo v ponedeljek ob 16.00 uri. Vabljeni dečki in deklice. Prijavnine ni.

Zadnjih pet novic:

• Skupni vrstni red po desetih mesečnih brzoturnirjih ŠD Radenska - Pomgrad za leto 2019
    Skupni vrstni red po desetih mesečnih brzoturnirjih ŠD Radenska - Pomgrad za leto 2019:
    Člani:
    1.       Denis Gjuran                      117 točk (četrta zmaga zapored)
    2.       Boris Kovač                       108
    3.       Jože Gruškovnjak                   74
    4.       Danilo Hari                        70
    5.       Igor Kos                           50

Skupaj 15 igralcev s točkami.

Mladinci:

1.       Nejc Hanc                          96 točk
    2.       Matjaž Cigut                       62
    3.       Tian Mohar                         56
    4.       Dani Lenček Kranjec                54
    5.       Alina Lukač                        45
    6.       Ema Lukač                          45

Skupaj 22 igralcev s točkami.

• Zaključek ciklusa konec tedenskih turnirjev 2018/2019
    V Krogu 9.6.2019 se je zaključil ciklus konec tedenskih turnirjev. Med 52 tekmovalci iz 4 različnih držav je slavil mednarodni mojster iz Madžarske Gabor Nagy, drugi je bil Tomislav Gruškovnjak in tretji Jernej Buzeti. V skupnem vrstem so slavili naslednji:

Absolutno:

1.Denis Gjuran
    2.Boris Kovač
    3.Matej Titan

Mladinci:

1.Nejc Hanc
    2.Tian Mohar
    3.Eva Žlebič

Nižjekategorniki:

1.Janko Brunčič
    2.Robert Antolin
    3.Janko Keček

Po turniju je še sledil turnir za nagrado broda. Med 10 igralcami sta 1. in 2. mesto zasedla Matej Titan in Denis Gjuran.Sledila je še zlata partija na brodu. 1. mesto je pripadlo Mateju Titanu, drugo mesto je osvojil Denis Gjuran in tretji je bil Jernej Buzeti.

SLIKE
  • Soliden nastop naših kadetov
    Med 24. in 26. majem je potekalo državno ekipno kadetsko prvenstvo v Novi Gorici. Klub sta zastopali fantovska in dekliška ekipa.
    Fantje so nastopili v naslednji postavi: Martin Mohar, Matjaž Cigut in Samo Škof. Dosegli so dobro 5. mesto med 16. ekipami.
    Deklici sta nastopili v naslednji postavi: Lukač Alina in Lukač Ema. Dosegli sta dobro 4. mesto med 7. ekipami.

• Odličen nastop Skuhale na državnem prvenstvu!
    Med 27. aprilom in 4. majem je potekalo državno člansko prvenstvo v klasičnem šahu. Nastopilo je 7 naših članov. Najboljši rezultat je dosegel Jernej Skuhala ki je zasedel 5.mesto.
    Ostali rezultati:
    5. Skuhala Jernej
    15. Titan Matej
    17. Grah Matej
    23. Škalič Aljaž
    26. Mohar Martin
    30. Keglevič Andre
    42. Lukač Ema

• Odličen rezultat Skuhale!
    Med 19. in 21 aprilom je potekal Študentski šahovski pokal filijale MGU Lomonosov v Kopru. Iz našega kluba se je turnirja udeležil Jernej Skuhala in dosegel odličen rezultat.Med 93 šahisti iz 16 držav je dosegel 3. mesto.

REZULTATI