DOBRODOŠLI NA SPLETNIH STRANEH ŠD RADENSKA POMGRAD!

Šahovsko društvo Radenska Pomgrad Murska Sobota se predstavlja na spletu že od leta 2002. Na teh spletnih straneh boste našli aktualne in manj aktualne novice, rezultate turnirjev, seznam članov, kroniko aktivnosti društva, objavljeno je tudi lepo število fotografij naših članov in članic... in še marsikaj drugega.

Informacije o treningih, turnirjih, dogodkih na naslovu:
info@sah-drustvo-ms.si

Prostori ŠD Radenska Pomgrad se nahajajo na Kocljevi ulici 14 v Murski Soboti.

• Zaključek ciklusa konec tedenskih turnirjev 2018/2019
    V Krogu 9.6.2019 se je zaključil ciklus konec tedenskih turnirjev. Med 52 tekmovalci iz 4 različnih držav je slavil mednarodni mojster iz Madžarske Gabor Nagy, drugi je bil Tomislav Gruškovnjak in tretji Jernej Buzeti. V skupnem vrstem so slavili naslednji:

3.Janko Keček

Po turniju je še sledil turnir za nagrado broda. Med 10 igralcami sta 1. in 2. mesto zasedla Matej Titan in Denis Gjuran.Sledila je še zlata partija na brodu. 1. mesto je pripadlo Mateju Titanu, drugo mesto je osvojil Denis Gjuran in tretji je bil Jernej Buzeti.

SLIKE
  • Soliden nastop naših kadetov
    Med 24. in 26. majem je potekalo državno ekipno kadetsko prvenstvo v Novi Gorici. Klub sta zastopali fantovska in dekliška ekipa.
    Fantje so nastopili v naslednji postavi: Martin Mohar, Matjaž Cigut in Samo Škof. Dosegli so dobro 5. mesto med 16. ekipami.
    Deklici sta nastopili v naslednji postavi: Lukač Alina in Lukač Ema. Dosegli sta dobro 4. mesto med 7. ekipami.

• Odličen nastop Skuhale na državnem prvenstvu!
    Med 27. aprilom in 4. majem je potekalo državno člansko prvenstvo v klasičnem šahu. Nastopilo je 7 naših članov. Najboljši rezultat je dosegel Jernej Skuhala ki je zasedel 5.mesto.